Smoothie recepty, nové články, fotky z Healing festivalu, doporučení na meditační čelenku i zázračné novinky.

Přeji vám nádherný den,
moc vás zdravím a posílám opět spoustu novinek.

 

Třeba vzpomínku na náš Vitalvibe Miracle bar na Healing festivalu, nová vykuřovadla na Vitalvibe nebo pozvánku do soukromé facebookové skupiny Miracle Life Journey.

Co vás v dnešním newsletteru čeká?

 

Velká novinka z našeho života

Jelikož jste součástí mé životní cesty už poměrně dlouho, chci vám oznámit i jednu z nejosobnějších informací, jakou jsem kdy sdílela.

 

Nepotřebovala bych ji sdílet takhle veřejně, ale vzhledem k tomu, že naši rodinu sledujete dlouho, tak je v rámci zachování autenticity mého sdílení potřeba udělat i tento veřejný krok.

 

Po 10 letech našeho krásného vztahu jsme se s Honzou rozešli. Rozcházíme se v obrovském pochopení, nadhledu a porozumění. Je to pro nás další zkušenost, že i po mnoha letech harmonického soužití se může stát to, že se se vydáte cestou srdce znovu.

 

Některá rozhodnutí totiž nejdou vysvětlit na úrovni mysli. A tohle je jedno z nich. Oba se rozhodujeme z úrovně srdce a víme, že je to takhle naprosto správně.

 

Rozhodli jsme se pokračovat ve všech našich projektech. Jelikož je mezi námi stále velký soulad a ještě větší přátelství než bylo a velká chuť a radost tvořit vše dál společně, tak tohle se nemění.

 

Dál budeme společně tvořit a rozvíjet Vitalvibe, Love of Raw, Projekt Longevity, Newplace, Vibe bistro a další...

 

A na závěr…

 

Do našich životů vstoupili noví partneři, a tak s velkou pokorou, úctou a láskou k sobě navzájem si dáváme dárek v podobě nové cesty s novými partnery a také nadále spolu, ale v jiných rolích.

 

NOVÉ RECEPTY

Jemné smoothie s mladým ječmenem

Jemné smoothie s mladým ječmenem

 

Smoothie je nejlepší způsob, jak začít se zelenými potravinami. Jejich chuť se do smoothie totiž snadno ztratí. Zelený ječmen je přitom jednou z nezbytných součástí našeho rodinného jídelníčku, dáváme si ho buď samotný nebo právě ve smoothie skoro každý den.

ZOBRAZIT RECEPT
Špenátové osvěžující smoothie

Špenátové osvěžující smoothie

 

Tohle smoothie miluji pro jeho svěží chuť a jemně špenátový krémový nádech.

 

ZOBRAZIT RECEPT
 

NOVÉ ČLÁNKY

Spirulina

SPIRULINA: 4 důvody, proč ji potřebuje každý z vás, a jak ji zařadit, aby chutnala i dětem

 

Spirulina je sinice plná snadno vstřebatelných živin – takový přírodní „mulťák“, který tvoří základ jídelníčku celé naší rodiny. Zejména v podobě oblíbených spirulinových nudlí, které si zamiluje každý, kdo je vyzkouší.

ČÍST ČLÁNEK
100% čokoláda

Jak vybrat kvalitní čokoládu, aby nebyla hříšné potěšení, ale největší dar přírody

 

Čokoláda je pro mě jednou z nejdokonalejších superfoods, kterou máme na planetě zemi, a je v různých formách pravidelnou součástí mého jídelníčku. Mnoho lidí ji považuje za „hříšné potěšení“, ale opak je pravdou. Pravá průmyslově nezpracovaná čokoláda je bohatá na spoustu vitamínů a minerálních látek a naopak zdraví prospěšná.

 

ČÍST ČLÁNEK
 

Skupina Miracle Life Journey

Sleva na Vitalvibe

Dělám další krok. Krok, který mě samotnou opět překvapil, ale jasnost srdce byla tak jasná, že nejde jinak.

 

Otevírám dlouhodobou soukromou facebookovou skupinu, která měla být zatím pouze pro účastníky 21denního Miracle mindset programu a programu Miracle flow, ale rozhodla jsem se ji otevřít i pro ty, kteří by chtěli být se mnou v užším kontaktu a čerpat inspiraci a motivaci.

 

Také vznikla z obrovského nadšení, vášně a touhy inspirovat vás, abyste mohli žít život, o kterém sníte, nebo o kterém jste si možná ještě ani nedovolili snít.

 

Jedna z věcí, kterou vám tato skupina přinese je to, že si začnete uvědomovat, že všechno je možné.

 

A navíc se to „všechno“ může dít kouzelně a zázračně.

 

Přeji si, ať se díky této skupině stanou zázraky a synchronicity samozřejmým prvkem chápání a prožívání vašeho světa a reality.

 

Tady je moje video pozvánka: youtu.be/z8bsGKSxj98

 

A zde další informace o skupině: newplace.cz/miracle-life-journey

 

 

Pozvánka na webinář Miracle Mindset 6. září

Miluju práci s myslí. Miluju předávat inspiraci k tomu, jak si nastavit mysl tak, abyste začali vnímat svět, situace a vaši realitu z jiné perspektivy a tím pádem, abyste uvnitř sebe začali vytvářet stále více příjemnější pocit.

Pocit stále větší plný lehkosti a radosti. Je totiž možné cítit lépe a lépe. Je možné prožívat svůj život ve sdtále větší lehkosti, nadhledu a radosti.

 

Chci vás tímto pozvat na webinář, kde posdílím své 3 nejoblíbenější Miracle mindset přesvědčení.

 

Koná se 6. 9. od 19:00 a přístup je pro vás zdarma.

 

Stačí se dopředu přihlásit na newplace.cz/webinar

 

CHCI NA WEBINÁŘ ZDARMA
 

O Miracle cacao & coffee & chocolate baru
na Healing Festivalu

Když už vytvořím kavárnu, tak prostě takovou, kterou nikdo ještě nevytvořil… Zázračnou. Takhle mě tady na této planetě baví tvořit.

 

Miracle bar je jedním z mých splněných snů. To, že jsme jej minulý rok otevřeli, je prostě zázrak.

 

Už minulý rok jsme vyzkoušeli udělat něco, co jsme nikdy nedělali. Vytvořit, vyrobit, namyslet a pak otevřít rovnou celý cacao & chocolate & coffee bar právě na Healing Festivalu.

 

Splnila jsem si tím jedem ze snů. Otevřít místo, kde bude lidem pohádkově. Kde se budou cítit tak dobře, že se jim nebude chtít odejít. Místo s těmi nejzdravějšími nápoji, kakaem, tekutou čokoládou a superofoods. Místo, kde ucítí radost. Místo, které bude inspirovat na mnoha úrovních.

Tohle se povedlo. Minulý rok jsem na začátku této vize neměka prakticky nic, z čeho bych bar seskladáda. A během 3 měsíců se díky neskutečně zázračné nabídce od firmy Najo decor, která celý bar vyrobila z masivního dubu, prostě všechno stalo.

 

Od hrníčků, dekorací, celého teamu a receptur, celého provezu a miliardy drobností jsme všechno zvládli v obrovském nadšení vytvořit a pak si hlavně užít celých pět wild&free dní provozu baru.

 

Moc jsme nespali. Taky jsme se pár dní nezastavili. Taky jsme moc nejedli. Ale ta radost, která vznikla, stála za to. Vlastně bych řekla, že vytvoření Miracle baru v minulém roce byl jeden z mých životních zážitků, na které si rozhodně vzpomenu i za další desítky let.

 

A letos znovu.

 

Ještě ve větším provedení, s nočním provozem, ještě s větším teamem, ještě s více krystaly, s novou nabídkou naprosto unikátních vykuřovadel od nás z Vitalvibe, s mnoha druhy kakaa a konečně i s kakaem ze 100 % Criollo čokolády, s naší kombuchou, různými superfoods smoothie a třeba taky nápoji s Reishi, Chagy nebo Cordycepsu s vyšlehaným rostlinným mlékem, vůněmi a nádhernou hudbou.

 

Opět navíc s možností si rezervovat unikátní veganské menu od veganské chef kuchařky Kateřiny Kultové.

Letošní novinky

 

Letos jsme chtěli posunou dál i celkové naladění lidí v prostoru a možnosti, které bar přináší. Zvědomili jsme tak možnost zaplatit se záměrem, vytáhnout si Miracle mindset kartu s afirmací, nebo rovnou vstoupit do Miracle baru vědomě a otevřít se neomezeným možnostem a zázračným řešením.

 

Návštěvníci si mohli zakoupit speciální deník z edice New Place s názvem Manifestation a sepsat si u kávičky nebo kakaa největší sny a přání.

 

Zkrátka prostor Miracle baru není obyčejným místem. Je to místo pro otevření mysli a hlavně srdce. Prostor, kde můžete třeba znovu začít věřit v neomezené možnosti, zázraky, nové příležitosti, pohádkové setkání, láskyplný svět, v radostný život, absolutní podporu vesmíru nebo prostě v to, co nás přesahuje, ať už to nazvete jakkoliv.

 

Baví mě prostě tvořit to, co nikdo jiný netvoří a přinášet nové koncepty a možnosti tvorby a podnikání.

 

A věřím, že se podobný prostor zhmotní v krásném prostoru v širším centru Brna. Vím, že se to stane. Buď za pár let, nebo klidně hodně brzy.

 

Více fotek najdete na mém Facebooku, nebo pak na stránce Healing Festivalu

 

 

Novinka ve Vitalvibe: Vykuřovadla Sagrada Madre

Vykuřovadla Sagrada Madre

Z této nové sekce u nás na e-shopu mám hodně velkou radost. Zařadili jsme absolutně unikátní ručně vyráběná vykuřovadla z čistě přírodních ingrediencí.

 

V rámci svých cest jsem prozkoumala mnoho vykuřovadel a zažila mnoho vůní, ale tahle jsou natolik unikátní, že kdokoli, kdo si k nim přičichne, jen souhlasně přikyvuje, že takové vůně ještě nezažil.

Vykuřovadla Sagrada Madre

Mrkněte na naprosto unikátní vonné tyčinky, které jsou specifické i svým vzhledem, na vykuřovací pyramidy nebo kuličky či celé sety.

 

A přijďte si k nim přivonět i do naší prodejny. Vím, že budete nadšení. Hodně nadšení!

 

Připomínám také, že s kódem LOVE získáte na Vitalvibe 7 % slevu na první nákup :-)

VYZKOUŠET VYKUŘOVADLA
 

Doporučení: Meditační čelenka Muse

 

Sama jsem tuhle čelenku vyzkoušela a jsem z ní od první chvíle nadšená.

 

Projekty Víti Aory jsem vám už několikrát doporučovala. A teď Víťa u sebe na webu spustil prodej naprosto úžasné a unikátní pomůcky, díky které máte okamžitou zpětnou vazbu, jak meditujete a jak moc je vaše mysl v klidu a koncentraci nebo naopak.

Meditační čelenka Muse

Tato čelenka totiž snímá elektrické signály vašeho mozku a vy hned díky změně zvuků přírody (podle toho, jaké prostředí pro meditaci si nastavíte) poznáte, jak na tom s meditací jste.

 

Díky čelence Muse se stane z meditace váš oblíbený každodenní návyk. Vím už teď, že se do této praxe zamilujete.

 

Veškeré informace najdete na aoravit.cz/muse/

 

 

 

Soukromý koncert s Kevinem Jamesem Carollem už tuto sobotu

Zažijte naprosto jedinečný event, který pořádáme 2 x ročně. Stále zbývá zhruba 20 míst.

 

Hudbu od tohoto zpěváka znáte s mých videoreceptů. A pokud jej chcete zažít naživo, máte teď jedinečnou možnost, a to přímo u nás v domě.

 

Pokud cítíte volání zažít s námi tento přenádherný event, který může být opravdu život měnící, dovolte si pro sebe udělat krok ze srdce. Tyhle kroky jsou v životě stejně těmi, které bychom měli dělat co nejčastěji.

 

Celý program a vstupenky najdete na: newplace.cz/miracle-event

 

 

 

7denní Miracle Mindset rituální balíček

 

Tento balíček je vytvořený z obrovské radosti a přání předat vám prostřednictvím fyzického produktu něco, co vám může změnit život nebo alespoň hodně proměnit vaše prožívání situací, které v životě zažíváte.

 

Je totiž možné začít vnímat vše, co se na nám děje, z jiného úhlu pohledu, většího nadhledu a je také možné otevřít svoji mysl řešením, o kterých jste ani nesnili.

 

Během 7 dnů tak díky tomuto balíčku otevřete svou mysl sedmi „zázračným přesvědčením“ a proměníte svůj život k větší radosti a lehkosti.

 

Co se stane, když po dobu 7 dní zaměříte pozornost na to, že všechno je možné? Co když začnete prožívat svět tak, že ucítíte jeho plnou podporu a důvěru?

 

V to, co věříme, to také tvoříme.

 

Čemu ve svém životě věříte vy?

Možná je na čase zahodit stará a nefunkční přesvědčení a vyměnit je za ta neomezeně zázračná!

 

Tento rituální balíček vám pomůže otevřít mysl a srdce a ukáže vám, že zázraky jsou tady i pro vás, a to kdykoliv a za jakékoliv situace.

 

Představí vám jednoduché postupy, inspirace a motivace k tomu, aby se váš život proměnil a vy jste opět uvěřili, že je možné všechno. Nejen vaše sny.

 

OBJEDNAT BALÍČEK
 

Přeji vám nádherné zakončení léta a čas plný zázraků :-)

Zuzka
www.loveofraw.cz

 

P.S.: Na mém e-shopu na vás čeká profesionální mixér Omniblend, který znáte ze všech mých videoreceptů, a výkonný šnekový odšťavňovač Brawo Life.

Mixér Omniblend
Odšťavňovač Brawo Life